O HŘE

AW's AN - Návod

Janp | 14:04 | 0 k.
23 OCT 2012

Intro

Hra začíná záběrem na motel kdesi v Arizoně. V jednom pokojů spí při zapnuté televizi Barry Wheeler. Obraz se zaměří na jeho televizi, ve které začíná další díl Night Springs. Vyprávěč pomalu uvede příběh o šampionovi světla, Alanovi Wakovi. Alan se ocitá uvnitř stínů, kdesi v Arizoně a snaží se zastavit svého dvojníka, Mr. Scratche. Ten ale s pomocí tmy srazí Alana k zemi a sám mizí…

Kaňon

Hned poté, co se hlavní postava zvedne ze země a vy se ujmete jejího ovládání, vaším úkolem je dostat se přes kaňon. Pár kroků před sebou se válí vaše baterka. Severte ji a pokračujte dál. Cestu vám zatarasí Poltergeist, Posedlí, který dokáže přemisťovat obří předměty. Stačí na něj ale trochu posvítit čerstvě získanou baterkou a cesta se vám uvolní. v další části kanonu na vás čeká první stránka z Alanova deníku a pistole 9mm. Jakmile ji seberete, objeví se první z Posedlích známých z původní hry. Po jeho porážce se vám konečně uvolní východ z kaňonu.

Motel

Poté, co se dostanete z kaňonu, ocitáte se v blízkosti ropné věže. Pod vámi je Motel, další cíl cesty. Z kopce, na kterém jste vedou dvě cesty, ale je jedno, kterou se vydáte. Ať už jste šli pravou či levou cestou, v půli cesty vás napadne skupina Posedlích a vy nemáte jinou možnost než utéct do světla Motelu.

Podle mapy pokračujte do garáže, kde se skrývá 1. nová tvář, Emma Sloanová. Od ní dostanete jednu ze stránek deníku, podle které musí Alan zničit místní ropnou věž. Podle stránky teď musí získat tři věci, CD, baterii a ventil. TIP: V haráži narazíte na novou zbraň, hřebíkomet. Jedná se o rychlou a účinou zbraň. TIP: Hned vedle garáže narazíte na skříňku, ve které najdete náboje do všech zbraní, baterku… Tyto skříňky najdete postupem času na vícero míéstech a každých pár minut se obnovují.

1) CD

Podle mapy dojdete až k opuštěnému domku. Dřív, než se dostanete ke dveřím vás ale přepadne další nový Posedlí, Splitter. Ve chvíli, kdy na něj dopadne světlo se rozdělí na dva menší Splittery. Ti jsou slabší, ale pokud jich na vás jde moc, stanou se velkou přítěží. Po Splitterově porážce jděte do domu, kde na vás čeká vytoužené CD. Krom něj je v místnosti i karabina.

2) Baterie

Podle mapy se dostaňte k zaparkovaným náklaďákům. Na jednom z nich leží vybitá baterie. Jakmile se k ní přiblížíte, objeví se hlouček Posedlích. Poražte je a vemte si baterii.

3) Ventil

Podle mapy dojděte do divočiny kousek od Motelu. Pod starým bilboardem na vás čeká ventil. Než se k němu ale dostanete, bilboard spadne a s ním se objeví i Posedlí. Po jejich porážce si stačí jen vzít ventil.

Cesta k ropné věži

Vraťte se za Emmou a nechte ji dobít baterii. Doplňte náboje a vyražte k ropné věži. Cestou na kopec, kterým jste sem přišli budete mít možnost získat opakovací brokovnici a revolver. Proti následujícímu shluku Posedlích se určitě budou hodit. Cestou na vrchol vás budou totiž napadat hloučky nepřátel, takže se chtě nechtě budete na vrchol muset prostřílet.


Komentáře

Komentáře

Komentáře podporují Texy! syntaxi.

Např.: "text odkazu":odkaz | **tučně** | *kurzíva*

VYHLEDÁVÁNÍ

Vyhledávání

KR. ZPRÁVY

[<] [>]

21:12 / 8. 12. 2012

Zaktualizovali jsme anketu! Pojďte s námi hlasovat! (Na hlavní stránce webu, v pravém sloupci dole.) Tentokrát se vás ptáme, zda byste uvítali pokračování Alana!


17:49 / 23. 10. 2012

Na portálu idnes.cz probíhá anketa o nejvíce děsivou hru. Alan Wake je jedna z možností hlasování. Jak budete hlasovat? Diskutujte na našem fóru!


16:42 / 8. 10. 2012

V souvislosti s včerejší anketou – spousta z vás hlasovala pro možnost „Ano, pokud bych mohl sám navrhnout, o jakou hru by se jednalo.“, ale zatím nikdo nenapsal jakou hru by chtěl. Proto jsme otevřeli nové téma, kam své přání ohledně nové sekce můžete vepsat. Těšíme se na vaše náměty!


13:10 / 30. 9. 2012

Dnes jsme spustili novou anketu, kde se vás ptáme, zda byste chtěli Alana vidět i jako film.

V minulé anketě jsme od vás zjišťovali, zda jste viděli film Bright Falls. Vaše odpovědi a jejich poměr naleznete v archivu anket na našem webu.


14:11 / 20. 9. 2012

Dnes jsme spustili novou anketu, kde se vás ptáme, zda jste viděli filmový prequel k Alanu Wakeovi – Bright Falls – hlasujte na úvodní stránce webu.

V minulé anketě jsme od vás zjišťovali, na čem jste hráli AW. Vaše odpovědi a jejich poměr naleznete v archivu anket na našem webu.

Posledních 5 zpráv z našeho Twitter kanálu:

Kanál není aktuálně k dispozici.

ANKETA

Máme nové fórum. Přijdete podiskutovat o Alanovi?


Ano
55%
Ne
45%

[archiv anket] Hlasovalo: 1229 lidí

Z GALERIE

Artworky
[3. 3. 2009]
* * * * * * *