AKTUALITY

Fanart? Samozřejmě!

Redaktor | 16:30 | 0 k.
8 SEP 2012

Fanart. Co si pod tímto pojmem můžeme vybavit? Pro ty, kteří si nevybaví nic, význam pojmu vysvětlím.

Pojem „Fanart“ je složeninou anglických slov Fan a Art. Prvním slovem se rozumí fanoušci, druhé slovo znamená umění. Ve volném překladu se tedy jedná o lidi, kteří tvoří fanouškovské wallpapery, povídky, komiksy, atd. … na určité téma.

Naším tématem je samozřejmě Alan Wake. A tím se již dostávám k jádru tohoto sdělení.

Na našem fóru jsme otevřeli sekci FanArt, kde může kdokoli umístit své dílo. (Pro umístění díla, resp. napsání příspěvku, je samozřejmě nutná registrace, která však zabere řádově pouze několik minut.)

Zdařilá díla pak můžeme vystavit i zde, na webu v sekci, kterou pro vás mimo jiné aktuálně připravujeme.

Fanart je tedy možno tvořit na téma Alan Wake+ na foru existuje sekce, kde je možné umístit i dílo, které nesouvisí s AW.

Posledním bodem jsou tzv. Fanartové skupiny. Jedná se o skupiny lidí, kteří se dohodli na vzájemné spolupráci, a tvoří Fanart kolektivně. Tato forma tvorby je výhodná mj. i pro nováčky, kdy zkušení lidé učí ty, kteří ještě Fanart netvořili.

Vážení příznivci Alana Wakea, doufám, že vás Fanart zaujme, a že se i vy podělíte o svá díla, na která se předem těšíme!


Komentáře

Komentáře

Komentáře podporují Texy! syntaxi.

Např.: "text odkazu":odkaz | **tučně** | *kurzíva*

VYHLEDÁVÁNÍ

Vyhledávání

KR. ZPRÁVY

[<] [>]

21:12 / 8. 12. 2012

Zaktualizovali jsme anketu! Pojďte s námi hlasovat! (Na hlavní stránce webu, v pravém sloupci dole.) Tentokrát se vás ptáme, zda byste uvítali pokračování Alana!


17:49 / 23. 10. 2012

Na portálu idnes.cz probíhá anketa o nejvíce děsivou hru. Alan Wake je jedna z možností hlasování. Jak budete hlasovat? Diskutujte na našem fóru!


16:42 / 8. 10. 2012

V souvislosti s včerejší anketou – spousta z vás hlasovala pro možnost „Ano, pokud bych mohl sám navrhnout, o jakou hru by se jednalo.“, ale zatím nikdo nenapsal jakou hru by chtěl. Proto jsme otevřeli nové téma, kam své přání ohledně nové sekce můžete vepsat. Těšíme se na vaše náměty!


13:10 / 30. 9. 2012

Dnes jsme spustili novou anketu, kde se vás ptáme, zda byste chtěli Alana vidět i jako film.

V minulé anketě jsme od vás zjišťovali, zda jste viděli film Bright Falls. Vaše odpovědi a jejich poměr naleznete v archivu anket na našem webu.


14:11 / 20. 9. 2012

Dnes jsme spustili novou anketu, kde se vás ptáme, zda jste viděli filmový prequel k Alanu Wakeovi – Bright Falls – hlasujte na úvodní stránce webu.

V minulé anketě jsme od vás zjišťovali, na čem jste hráli AW. Vaše odpovědi a jejich poměr naleznete v archivu anket na našem webu.

Posledních 5 zpráv z našeho Twitter kanálu:

Kanál není aktuálně k dispozici.

ANKETA

Máme nové fórum. Přijdete podiskutovat o Alanovi?


Ano
55%
Ne
45%

[archiv anket] Hlasovalo: 1226 lidí

Z GALERIE

Krajina
[3. 3. 2009]
* * * * * * *